56. Yılımız

21 Kasım 2014

Türkiye Petrol Jeologları Derneği 56.Yıl dönümü resepsiyonu, üyeleri ve diğer üst düzey katılımcılarıyla 21 Kasım 2014 tarihinde Bilkent Otel'de gerçekleştirildi.

Türkiye Petrol Jeologları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İsmail BAHTİYAR'ın konuşmasının ardından ödül törenine geçildi.

Gecede 40 yılını tamamlayan Sayın Türksen ERDOĞAN ve Süleyman TURGUT'un ödüllerini TPAO Eski Genel Müdürü Sayın Mehmet UYSAL verdi.

35 yılını tamamlayan Burhanettin İÇİN, Erol Kavukçu, H.Çetin MUMCUOĞLU ve Haki NAZ'ın ödüllerini TPAO Eski Genel Müdürü Sayın Doğu TUNA, Nejat YASAVUL, Halil ŞEKER ve Kerem BÜRKAN'nın ödüllerini TPJD Eski Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet DİNÇER verdi.

25 yılını tamamlayan Serpil PİNÇE, Atilla ÖZATAR, Gökhan KADINKIZ, İsmail BAHTİYAR ve Naci SAYIN'nın ödüllerini TPJD Eski Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet ÖZKANLI, Osman ER, Necdet SARBAY, Murat TURAN ve Prof.Dr.Y.Ergun GÖKTEN'nin ödüllerini TPJD Eski Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Serpil PİNÇE verdi.

15 yılını tamamlayan Şule YILMAZ ve Mahmut YILMAZ'ın ödüllerini ve bu gecenin gerçekleşmesine katkıda bulunan kurum ve şirketlere plaketlerini TPJD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İSMAİL BAHTİYAR verdi.Ayrıca geceye katılan tüm konuklara çam fidesi hediye edildi.

SHELL- Mr. JORIS GRIMBERGEN

SOCAR- Sn. Çetin MUMCUOĞLU

TPPD- Sn. Ali Rıza ALAN

PERENCO-   Sn. Nonıe FERRAND

GÜNEY YILDIZI- Sn. AYTAÇ EREN

YÜCEL GÜMRÜK- Sn. ARMAN YÜCEL